444 75 77 - 0 412 224 77 77

Hikâyemiz

2003 yılı itibariyle “YEDİİKLİM YAYINCILIK” olarak hizmet vermeye başlayan kurumsal bir anlayışın önemli paydaşlarından biri olarak, Genel Koordinatörümüz Murat ŞEHİR öncülüğünde, tamamı eğitmenlerden oluşan alanında uzman ve saygın bir ekiple beraber 2004 yılından itibaren YEDİİKLİM KPSS Dershanesi olarak hizmet vermeye başladık.

KPSS ( Kamu Personeli Seçme Sınavı) odaklı yürüttüğümüz bu eğitim hizmeti sürecinde 13 yıllık zaman dilimi içerisinde lise – ön lisans – lisans ve öğretmenlik gibi farklı alanlardan mezun olan yaklaşık yetmiş 72 bin memur adayı öğrencimize hizmet vererek 10 binlerce öğrencimizin memur olarak atanmasını sağladık. Süreç içerisinde DGS ( Dikey Geçiş Sınavı ) ve ALES ( Akademik Lisansüstü Eğitim Sınavı ) alanlarında da binlerce öğrenciye eğitim hizmeti vererek öğrencilerimizin akademik kariyer planlamalarında bir üst noktaya ulaşmalarına katkı sağladık.

YEDİİKLİM KPSS Dershanesi olarak 2012 yılı itibariyle teorik bir hedef olarak okullaşma projesini ulaşmak istediğimiz gerçekçi bir hedef olarak önümüze koyduk. Farkındalık yaratma iddiasıyla giriştiğimiz bu okullaşma projemizi konunun uzmanlarından oluşan ekibimizle yaklaşık 4 yıldır yoğun ve ciddi bir çaba ortaya koyarak sonuçlandırdık. Bu doğrultuda 2017 – 2018 eğitim–öğretim yılında ders başı yapabilecek şekilde ana sınıfı – ilkokul – ortaokul ve lise kademelerini içinde barındıran, YEDİİKLİM KOLEJLERİ eğitim kampüsümüzü sizlere duyduğumuz sonsuz güvenle açtık.

Eğitim sektöründe yarattığımız ve toplumun her kesiminden takdir gören marka imaj değerimizi onlarca proje arasından seçip hayata geçirdiğimiz bu muhteşem eğitim kampüsüyle taçlandırdık. Eğitimin her kademesinde kayıtlı öğrencilerine yeni bir dünya, yeni ufuklar ve farklı bakış açıları sunan, uygun ortam ve zengin olanaklara sahip bu eğitim kampüsümüzde öğrencilerimizle beraber başarımızın ortak tarihini yazacak olmanın inancı ve heyecanıyla herkese merhaba diyor, hoş geldiniz demek için sizleri sabırsızlıkla ziyaretimize bekliyoruz.

2004’ten bugüne her zaman olduğu gibi, eğitimde sürdürülebilir bir başarı için YEDİİKLİM…